V kuchyni trávíme velkou část svého života. Proto je velmi důležitý nejen její vzhled, ale také, aby byla kuchyň praktická, vyrobená z nejkvalitnějších materiálů a následovala nejmodernější trendy a technologie, které práci v kuchyni zpříjemní.

Spojením těchto požadavků vznikly kuchyně DELFI z rukou českého výrobce. Vyrábíme kuchyně pro každý prostor i životní styl, vždy však v té nejvyšší možné kvalitě, díky které se naše výrbky drží na špici dodavatelů kuchyní. Na míru Vám vyrobíme i designový stůl, který doplní celkový ráz kuchyně.

praktičnost, kvalitní materiály a nejmodernější trendy

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

Nadčasovost, elegance a značná dávka praktičnosti. Moderní kuchyně je ideální pro ty, kteří se řídí moderními trendy v bydlení a zároveň ocení vysokou funkčnost celkového rázu kuchyně.

Více informací
Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně

Tradiční, nestárnoucí a romantické, to jsou atributy pro rustikální kuchyně. Vhodné pro ty, kteří se chtějí ve své kuchyni cítit útulně a bezpečně.

Více informací
Luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně

Jedinečnost, originalita v každém centimetru a propracované detaily. Zrealizujeme Vaše sny o kuchyni podle vašich představ.

Více informací
Návrhy a Vizualizace

Návrhy a Vizualizace

Jaké jsou kuchyně na míru? Jsou to kuchyně, které do posledního detailu odpovídají vašim přáním a představám.

Vaše představy se u nás mění v realitu. Vtiskneme jim reálnou tvář a na vás už jen zbývá těšit se na konečný výsledek.Pokud máte představu, jak by vaše kuchyně snů měla vypadat, my víme, jak představy proměnit v realitu. Ať už chcete moderní kuchyni, rustikální kuchyni nebo luxusní kuchyni, jsme tu pro vás. Nechte si vytvořit 3D návrh a oživte tak své představy a přání.

Více informací

Kontaktujte naše regionální obchodní manažery, pokud si chcete domluvit schůzku nebo se informovat o ceně.

V ostatních případech využijte příslušné kontakty níže. Děkujeme.

Maloobchod Praha

V blízkosti Palmovky
Sokolovská 1276/152
180 00, Praha 8, Libeň +420 723 212 310 delfi.praha@delfigroup.cz
Sjednat schůzku Detail pobočky

Maloobchod Děčín

Alena Slaměníková
- domluva schůzky
- informace o cenách +420 724 155 300 delfi.decin@delfigroup.cz
Sjednat schůzku Detail pobočky