Jsme česká firma s dlouholetou tradicí a jasným posláním, vyrábět kvalitní výrobky, které splní vaše představy na 100 procent.

Prohlédněte si naši nabídku designových, stylových kuchyní, vestavěných skříní, obývacích sestav, ložnicí a kancelářského nábytku a připojte se k desetitisícům našich spokojených zákazníků.

V čem spočívá tajemství naší práce? Naše motto, kterým se řídíme, zní: "Kvalitní práce + maximální nasazení = spokojený zákazník"

Naše firma v číslech

  • více než 20 let na trhu
  • 40 kvalifikovaných zaměstnanců
  • desetitisíce spokojených zákazníků
  • výrobní haly s rozlohou 1500 m2


Na trhu více než 20 let

Příběh společnosti DELFI se začal psát již v roce 1990, kdy se firma specializovala na výrobu cyklistických ráfků a polotovarů z hliníku. Od roku 1994 byla zahájena výroba vestavěných skříní. Úspěch kvalitních českých vestavěných skříní na sebe nenechal dlouho čekat a k designovým skříním se přidal další sortiment, jako jsou kuchyně, obývací stěny, ložnice a kancelářský nábytek.


Pod pokličkou naší práce

Technické vybavení našeho výrobního závodu DELFI v Děčíně splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu. Každý kousek, který projde našima rukama, se může pochlubit nejvyšší kvalitou v každém centimetru. Nahlédněte do našeho výrobního procesu a přesvědčte se sami.


Bez hranic

Naše výrobky se podívaly nejen po všech koutech České a Slovenské republiky, dostaly se také do jiných států Evropy. Významný podíl na trhu má naše společnost zvláště v Německu, Dánsku, Norsku, Francii a v Rusku.

Kontaktujte naše regionální obchodní manažery, pokud si chcete domluvit schůzku nebo se informovat o ceně.

V ostatních případech využijte příslušné kontakty níže. Děkujeme.

PRAHA

Near Palmovka
Sokolovská 1276/152
180 00, Praha 8, Libeň +420 731 677 382 delfi.praha@nabytekdelfi.cz
Make an appointment Branch detail

DĚČÍN

Company premises in OBI Delfi s.r.o.
Ovocná 5
405 02, Děčín 5 +420 737 262 176 obchoddc@nabytekdelfi.cz
Make an appointment Branch detail